(+420) 725 600 873 | realitydilna@realitydilna.cz

Nyní se nacházíte:

Pojištění

Životní pojištění

Životní pojištění ve všech následujících variantách je základní typ tohoto druhu pojištění. Tímto pojištěním ochráníte sebe a rodinu pro případ, že se Vám stane úraz, nebo dokonce zemřete. V tom případě bude vyplacena pojistka, která pomůže zaplatit dluhy, nebo náklady pro rodinu. Jde o nejlevnější variantu, ale nikdy s ní nic nenaspoříte. Na to jsou jiné produkty, jako Kapitálové nebo Investiční životní pojištění.

Životní kapitálové pojištění

Opakem základního typu pojištění (životní, rizikové a úrazové), je Kapitálové Životní Pojištění (KŽP), které Vám nabízí navíc možnost spořit a na konci pojištění vyplacení předem dohoduté částky. Je finančně náročnější a to o částku, která jde na spoření, a která je i úročena.

Investiční životní pojištění

Pokud Vás zaujalo předchozí Kapitálové Životní Pojištění, máme pro Vás ještě jeden velmi zajímavý produkt. Investiční Životní pojištění (IŽP), které na rozdíl od KŽP nabízí na úkor nemněného úroku ovlivňovat zhodnocení naspořené částky. Klient může prostřednictvím pojišťovny peníze investovat do Podílových Fondů, které může měnit a to během celého období pojištění dle svého uvážení nebo po konzultaci s poradcem.

Pojištění nemovitosti

Mladá rodina dlouho touží po vlastním bydlení a pro uskutečnění této touhy se neváhá zadlužit. Samozřejmě, že nejpodstatnější je pro takovou rodinu mít jistotu možnosti splácení takového úvěru. Mnoho takových aspirantů si však plně neuvědomuje, že splátky do banky nebude to jediné, co jeho rozpočet do budoucna zatíží.

Každý člověk, který na sebe bere dluh, by měl uzavřít i odpovídající pojištění. Jedině tak zajistí, aby se předmět, na který si půjčil nemalou částku prostředků nezmizel při nějaké nepříjemné, ale hlavně nečekané, události z dosahu jeho, případně jeho rodiny či dědiců.

Aktuality

Pomůžete mi s výběrem nového loga?

24. 3. 2019

Mí klienti a kolegové ví, že z každého obchodu Realitydílny i Hypodílny dávám část výdělku na charitu a na adopci zvířat v ZOO Praha. Právě v pražské ZOO jsem v roce 2013 adoptoval chameleona obrovského, v roce 2017 jsme ho díky paní Velenské moh...

Chameleonoviny, chameleoni a fámy

9. 2. 2017

Realitydílna.cz pomáhá ZOO Praha Provoz zoologické zahrady je nákladná záležitost a zaměstnanci pražské Zoo se musí pořádně ohánět, aby zajistili potřeby všech zvířat pouze ze vstupného. Adopce zvířat tak může být velkou pomocí – proto jsme se ...

Všechny aktuality