(+420) 725 600 873 | realitydilna@realitydilna.cz

Nyní se nacházíte:

Jak pracujeme

Vítejte na stránkách mé rodinné realitní kanceláře ve které s pomocí mých kolegů poskytujeme našim zákazníkům seriózní služby a komplexní servis v oblasti realitních služeb. Naši činnost stavíme na dlouhodobé spolupráci s Vámi a osobním přístupu, se kterým spravujeme Vaše nemovitostí. Prodej a pronájem nemovitostí zprostředkováváme pomocí úspěšných reklamních metod na předních realitních serverech, v tisku, i přímým oslovením potenciálního zájemce. Využíváme nejnovějších technologií pro komunikaci, což vede k poměrně rychlé realizaci Vašich plánů.

Pokud je Vaším aktuálním tématem prodej, koupě, nebo pronájem domů, bytů, pozemků, chalup či komerčních prostor, není nic snazšího, než se obrátit na odborníka, který Vaši situaci vyřeší. Naším krédem je poskytovat vysoce profesionální služby v oblasti nemovitostí a financování a zajišťovat kompletní služby formou osobního přístupu a hledání individuálních řešení. Zaměříme se na Vaši konkrétní problematiku a na základě zkušeností a možnostech současného realitního trhu jsme schopni připravit efektivní strategii přímo Vám na míru.

Naším cílem je především docílit spokojenosti klienta a obsáhnout maximální portfolio jeho potřeb. Z toho důvodu kromě zprostředkování prodeje a pronájmu zajišťujeme též další prvky související s vlastnictvím nemovitostí, jako je zajištění odborného zhodnocení technického stavu, stanovení či ověřené ceny nemovitosti s ohledem na okolní nemovitosti v lokalitě i obecné cenové mapy (ať už při koupi, či prodeji). V případě koupě zprostředkujeme specializované právní služby, kontrolu smluvních dokumentací, dohled nad celým průběhem obchodu a poradenství.

Mezi další naše služby patří zajištění průběhu financování koupě nemovitosti díky naší dlouhodobé spolupráci s předními bankovními institucemi a stavebními spořitelnami. Snažíme se získávat nejaktuálnější dostupná data o úrokových sazbách a hledat nejvhodnější a cenově přijatelná řešení pro naše klienty. Nedílnou součástí servisu při financování Vašeho bydlení je také sjednání pojištění nemovitosti a nezbytností pro hypotéční úvěr je i uzavření životního pojištění. Zajistíme Vám pojištění dle Vašich potřeb za přijatelnou cenu tak, aby krylo veškerá rizika související s vlastnictvím nemovitosti.

Pro naše klienty zajišťujeme po dohodě i následnou správu nemovitosti, včetně dohlídky na podnájemníky, příjmu a kontroly platby nájemného a úklidu. Zařídíme Vám veškerý servis správy, provozu a údržby budov a zajistíme ekonomické náležitosti. Monitorujeme změny v legislativě, nabízíme kvalitní poradenský servis a informace o současných trendech realitního trhu tak, abychom nejen ušetřili Váš drahocenný čas, ale také abychom pomohli předejít podvodu či nefér jednání ze strany zájemců či podnájemníků.

V neposlední řadě Vám pomůžeme také řešit vlastníkům bytových domů rozsáhlé investiční projekty v podobě revitalizace budov, jejich zabezpečení a modernizace. Dbáme při tom na optimalizaci cenových podmínek, nabídky od skutečně kvalitních dodavatelů a služby profesionálů na financování.


Kromě zprostředkování prodeje a pronájmu zajišťujeme též odhady a znalecké posudky, právní servis a služby specialistů na hypoteční úvěry a pojištění. Pro naše klienty zajišťujeme po dohodě i následnou správu nemovitosti, včetně dohlídky na podnájemníky, příjmu a kontroly platby nájemného a úklidu.

Nabízíme kvalitní poradenský servis a informace o současných trendech realitního trhu tak, abychom nejen ušetřili Váš drahocenný čas, ale také abychom pomohli předejít podvodu či nefér jednání ze strany zájemců či podnájemníků.

Aktuality

Růst cen nemovitostí v Česku zpomalil, stále však patří k...

31. 10. 2020

Meziroční růst cen domů a bytů v Česku ve druhém čtvrtletí zpomalil na 7,7 procenta, o čtvrtletí dřív se ceny zvýšily o 8,6 procenta. Mezi zeměmi Evropské unie byl růst šestý nejvyšší, stejně jako na konci března. Vyplývá to z údajů, které ve stře...

Zrušení daně z nabytí nemovitých věcí.

31. 10. 2020

S účinností zákona o zrušení daně z nabytí nemovitých věcí došlo ke dni 26. září 2020 ke zrušení daně z nabytí nemovitých věcí, a to se zpětnou účinností pro případy, kdy byl vklad práva do katastru nemovitostí proveden v prosinci 2019 a později. ...

Všechny aktuality