(+420) 725 600 873 | realitydilna@realitydilna.cz

Nyní se nacházíte:

Projekt adopce v ZOO Praha

24. 7. 2015

Již několik let se naše sesterská společnost Hypodílna.cz věnuje adopci zvířat v Zoo Praha, a to v rozmezí jedné adopce do roka. V tuto chvíli je v rámci Realitydílny otvírán projekt, který bude tento počin nejen kopírovat ale rozsah a počet adopcí prostřednictvím Realitydílny by měl být daleko vyšší.

Lemur KataJde o realizaci myšlenky, že z každého prodeje nemovitosti nebo pronájmu nad 20 000 Kč měsíčně v rámci naší realitní kanceláře, adoptuje Realitydílna jedno zvíře v Zoo Praha. V případě, že obchod/provize nebude v potřebné výši, budeme dávat menší částku do spořicího „prasátka“, a po nastřádání potřebné částky adopci uskutečníme.

A máme tu něco i pro vás. Rádi bychom vás do celého projektu zapojili, a to nejen účastí ve výběru budoucího adoptovaného zvířátka. Ti, kteří využijí služeb Realitydílny, případně i služeb Hypodílny (hypotéka, pojištění), mohou získat z následné adopce také malý dárek, jako je například rodinná vstupenka do Zoo Praha, vstup na akce adoptivních rodičů zdarma nebo roční zasílání časopisu Trojský koník. Ten podává informace o novinkách a aktivitách Zoo Praha, které svou kvalitou obohatí nejen znalosti  vašich dětí, ale určitě budou zajímavé i pro dospělé čitatele.

V této aktivitě se můžete angažovat i jako doporučitelé. V případě, že nás doporučíte a následně bude na základě tohoto doporučení s pomocí Realitydílna.cz uzavřen obchod, získáte nejen 20 % z provize Realitydílny, ale budete se moci aktivně zapojit v tomto jistě záslužném projektu. 

Radim Fichtner

REALITYDÍLNA| Malostranské náměstí 5/28, 118 00 Praha 1 

Člen Realitní komory ČR
Mobil: +420 725 600 873
E-mail: fichtner@realitydilna.cz| FB:  Realitydílna
web:    www.hypodilna.cz | www.realitydilna.cz

Archiv novinek