(+420) 725 600 873 | realitydilna@realitydilna.cz

Nyní se nacházíte:

Chameleonoviny, chameleoni a fámy

09. 2. 2017

Realitydílna.cz pomáhá ZOO Praha

Provoz zoologické zahrady je nákladná záležitost a zaměstnanci pražské Zoo se musí pořádně ohánět, aby zajistili potřeby všech zvířat pouze ze vstupného. Adopce zvířat tak může být velkou pomocí – proto jsme se také my v realitní kanceláři Realitydílna.cz jsme se rozhodli aktivně pomáhat obyvatelům Zoo Praha. Přidáte se k nám?

Pomáháme společně s klienty

Naše rodinná realitní kancelář Realitydílna.cz se pro adopci a podporu Zoo Praha nadchla více než před rokem, od kdy následujeme  příkladu sesterské společnosti Hypodílna.cz, která ze své provize přispívá formou adopce již šestým rokem.  Od té doby jsme se staly „rodiči“ mnoha zvířat, mezi něž patří například mara stepní, perlička supí a leguánek modravý. Realitydílna.cz si jako prvního zvolila chameleona obrovského, který se stal také naším maskotem a tváří newsletteru firmy, zvaného „Chameleonoviny“. Proč zrovna tohle zdánlivě nenápadné zvíře? Mnoho firem se reprezentuje podobou populárních zvířat atraktivního vzhledu, která jsou uznávaná pro svou sílu (tygr, lev) nebo moudrost (slon), aby tak kladně zapůsobily na klienty. My však máme mnohem více společného s chameleonem: stejně jako on, nic neskrýváme a ukazujeme vám své pravé barvy.

Mnohobarevný/Upřímný chameleon

Domnívali jste se, že chameleoni mění barvy za účelem maskovaní? Tato hojně rozšířená fáma vůbec neodpovídá pravdě. Změny barvy jsou totiž pro chameleona prostředkem komunikace – nemaskují, ale ukazují jasně stav a úmysl zvířete. Zvýrazněním barvy chameleoni zastrašují soka nebo lákají partnera či partnerku, odlišným zbarvením hlásají, že chtějí mít klid. Barvy také prozrazují, zdali jsou uvolnění a spí, či jaký je jejich zdravotní stav. Pokud tedy máte tohoto ještěra zažitého jako zákeřného zloděje, rychle na to zapomeňte a sledujte jeho signály. My z Realitydílna.cz jsme se byli na toho našeho podívat 4. prosince, kdy se v Zoo konal sraz sponzorů a adoptivních rodičů. Pojďte příště s námi a třeba i na zvíře, které adoptujete společně s Realitydílnou. Jak? To se dozvíte o odstavec níže, nebo přímo od nás na realitydilna@realitydilna.cz

 

Staňte se i vy adoptivními rodiči

Do adopčního programu Zoo Praha se společně realitní kanceláří Realitydilna.cz a její sesterskou společností Hypodilna.cz můžete zapojit i vy. Jak? Obě společnosti odvádí část provize z každého obchodu na projekt podpory Zoo Praha. Jakmile uskutečníte prostřednictvím naší realitní kanceláře prodej nebo pronájem nemovitosti, přispějete na adopci dalšího zvířete. Nechystáte se zrovna sami vstoupit na trh s realitami? Nevadí, zapojit se můžete i tím, že Realitydílna.cz doporučíte někomu, kdo jejím prostřednictvím uzavře obchod. Budete se moci účastnit výběru dalšího zvířátka k adopci a můžete získat i drobné dárky – například vstup do Zoo, pozvánku na akci adoptivních rodičů, které se konají třikrát do roka, či předplatné časopisu Trojský koník. Samozřejmostí je certifikát a fotografie našeho „dítěte“, díky kterým budete stále vědět, jak prospívá.

 

Takže se zbavte fám o chameleonovi a my se budeme těšit, že nám pomůžete s naší snahou pomoci Zoo Praha a to jak doporučením, ale hlavně spoluprací, ze které budete mít jistě radost.

 

Radim Fichtner
Realitní a Hypoteční konzultant
Mobil: +420 725 600 873
E-mail: fichtner@realitydilna.cz| FB:  Realitydílna
web:    www.hypodilna.cz | www.realitydilna.cz

 

#chameleonoviny #adopce #zoopraha #reality #realitydilna #hypodilna 

Archiv novinek