(+420) 725 600 873 | realitydilna@realitydilna.cz

Nyní se nacházíte:

Chameleon a Realitydílna.cz vs. Chameleonoviny

26. 3. 2016

Hodně lidí se mě poslední dobou ptalo „Proč máte všude chameleona?“. Odpověď je jednoduchá, stejně jako spousta podobných věcí.

Před několika lety jsem se dozvěděl, že ZOO Praha nabízí možnost adopce zvířat. Zvíře, které je vám sympatické, můžete podpořit jako jeho sponzor nebo adoptivní rodič. Tím přispějete na chov zvoleného druhu a mnohdy se navíc zasloužíte o jeho ochranu ve volné přírodě. Od té doby jsem adoptoval několik zvířátek. I to byl důvod proč jsme se v srpnu 2015 rozhodli spustit projekt adopce v rámci společnosti Realitydílna.cz. Jako první dítě jsme se rozhodli adoptovat chameleona

Proč zrovna chameleona?

Hledali jsme zvíře, se kterým máme něco společného, se kterým bychom mohli spojit naší firmu.  Velice příhodná nám připadala vlastnost chameleona, který se umí barevně adaptovat aktuálnímu prostředí, ve kterém se pohybuje. Stejně tak my se přizpůsobujeme Vám, našim klientům, Vašim potřebám a změnám na trhu realit, vždy ve váš prospěch

Odhalili jsme mýtus

Chameleoni dokážou v menší či větší míře měnit zbarvení, a to prostřednictvím „stěhování“ pigmentů v kůži. Na rozdíl od dlouho tradovaných domněnek to však nedělají proto, aby splynuli s prostředím, ale v závislosti na vnitřních fyziologických pochodech a k vyjádření své nálady. Jinou barvu má chameleon ve spánku, jinou při vyhřívání na sluníčku, změnou barvy může samička vyjádřit ochotu k páření, samci si zase pomocí barvoměny vzájemně hrozí. (zdroj ZOO Praha). I tato nově pojmenovaná vlastnost nám není cizí. I my jdeme se svou  barvou ven, u nás vždy víte, na čem jste.

 

Pomozte nám i Vy

Rozhodli jsme se, že se budeme aktivně věnovat adopci zvířat v Zoo Praha. I Vy se můžete aktivně podílet na tomto projektu a to pokaždé když se rozhodnete uskutečnit prodej nebo pronájem nemovitosti za pomoci Realitydílny.cz. Z každého prodeje nemovitosti nebo pronájmu nad 20.000,- Kč měsíčně v rámci naší realitní kanceláře adoptuje Realitydílna v Zoo Praha jedno zvíře. V případě, že obchod či provize nebude v potřebné výši, uložíme část peněz do spořicího „prasátka“, a po nastřádání potřebné částky adopci uskutečníme.

Zapojením do projektu budete mít možnost zúčastnit se i výběru budoucího adoptovaného zvířátka. Ti, kteří využijí služeb Realitydílny, mohou získat z následné adopce také malý dárek, jako je například rodinná vstupenka do Zoo Praha, vstup na akce adoptivních rodičů zdarma nebo roční zasílání časopisu Trojský koník. Ten podává informace o novinkách a aktivitách Zoo Praha, které svou kvalitou obohatí nejen znalosti  vašich dětí, ale určitě budou zajímavé i pro Vás dospělé.

 

V této aktivitě se můžete angažovat i jako doporučitelé. V případě, že nás doporučíte a následně bude na základě tohoto doporučení s pomocí Realitydílna.cz uzavřen obchod, získáte nejen 20 % z provize Realitydílny, ale budete se moci aktivně zapojit v tomto jistě záslužném projektu. 

 

Radim Fichtner

REALITYDÍLNA| Malostranské náměstí 5/28, 118 00 Praha 1 

Člen Realitní komory ČR
Mobil: +420 725 600 873
E-mail: fichtner@realitydilna.cz| FB:  Realitydílna
web:    www.hypodilna.cz | www.realitydilna.cz

 

Archiv novinek